Home » Bez tēmas » Iepazīst Biržus

Iepazīst Biržus

Bauskas pilsētas pamatskolas 5. klašu skolēni mācību gada izskaņā devās ekskursijā uz Biržiem. Rīta pusē skolēni izzināja maizes cepšanas noslēpumus un katrs izveidoja savu rupjmaizes kukulīti.

Kamēr maizīte cepās, bērni kopā ar laipno sētas saimnieci izstaigāja pagalmu un uzzināja daudz interesanta par Lietuvas vēsturi. Tika apskatīta bagātīga senu lietu kolekcija, dzirnavas, eksotiski dzīvnieki un moderns peldbaseins. Pēc tam bērni no skatu torņa skatīja karsta kritenes, kas daudzviet atgādina mazus ezeriņus. Vēlāk tika šķērsots puskilometru garais gājēju tilts pāri ezeram.

Brauciena laikā bija neliels konkurss – vajadzēja atbildēt uz dažādiem jautājumiem par Lietuvu. Klases audzinātājas Solveiga Gudkova un Ieva Mašale stāsta, ka bērni zināja visas atbildes.