Home » Bez tēmas » Izpilda mājasdarbu un saņem kausu

Izpilda mājasdarbu un saņem kausu

Projektā “Sporto visa klase” 3.b jau veikusi daudz uzdevumu – gan regulāras sporta nodarbības, gan sacensības ar saviem līdzaudžiem, kurās gūti labi panākumi. Mācību gada noslēgumā bērniem un skolotājiem par pārsteigumu labi novērtēts arī mājas darbs – video sižets par sportošanu un tās nozīmi. Projekta pārstāves 28.maijā viesojās pie skolēniem, lai pasniegtu godam nopelnīto gardo kliņģeri un Latvijas Olimpiskās komitejas kausu par piedalīšanos pētījumā. 3.b klase, ietekmējoties no sportiskām aktivitātēm, devās pārgājienā, lai apmeklētu Viļa Plūdoņa muzeju un piedalītos Viļa dienā. Bērni bija sajūsmā gan par dažādām literārām un sportiskām izklaidēm, gan par iespēju ielūkoties atjaunotajās muzeja ēkās.