Home » Bez tēmas » Karjeras nedēļu gaidot

Karjeras nedēļu gaidot

No 8.-12.oktobrim Latvijā notiks Karjeras nedēļa, kuru jau sesto gadu organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Latvijas pašvaldībām. Tās laikā Latvijas lielākajās vidusskolās notiks diskusijas ar dažādu profesiju pārstāvjiem, kā arī skolu jauniešus apciemos improvizācijas aktieru “K” komanda un Karjeras autobuss ar izglītojošām spēlēm un iespēju iepazīt dažādas profesijas ar virtuālās realitātes palīdzību. Tā informē Valsts Izglītības attīstības aģentūra savā mājas lapā.

Mūsu skolā karjeras nedēļas pasākumu laikā tiks iepazītas pilsētas iestādes, tajās strādājošo profesijas, skolēni tiksies ar dažādu profesiju pārstāvjiem gan skolā, gan viņu darba vietās. Karjeras jautājumiem būs veltītas arī klases stundas.