Home » Bez tēmas » Skolotāju dienas muzikālais rīts

Skolotāju dienas muzikālais rīts

Starptautiskās Skolotāju dienas rīts mūsu skolas pedagogiem sākās ar pārsteigumu skolas pagalmā. Neskatoties uz lietaino laiku, baudījām romantisku atmosfēru, par kuru bija parūpējusies topošā flautiste Klēra Kuļikauska. Tradicionālais svētku brīdis skolas aktu zālē bija veltīts skolotāju horoskopa zīmēm un to saistībai ar mūziku. Atraktīvā prezentācijā, ko bija veidojuši 9.klases skolēni Rebeka Zotova, Lauris Artimovičš  un  Markuss Sabaļausks (viņu padomdevēji bija skolotāji Dainis Cipulis un Kristīna Kondrotaite), skolotāji varēja atpazīt savus mīļākos mūzikas stilus un, protams, pasmaidīt! Visus ļoti aizkustināja Ievas Kudlānes dziedātā “Tumša nakte, zaļa zāle”. Paldies devītajiem par skaisto sveicienu Skolotāju dienā!