Home » Bez tēmas » Kam atdosim savu balsi 5.novembrī ?

Kam atdosim savu balsi 5.novembrī ?

Arī mūsu skolā ir vēlēšanu laiks. 5.novembrī tiks ievēlēta SKOLĒNU PAŠPĀRVALDES vadītāja. Skolēniem iespēja nobalsot par vienu no kandidātēm. Tās ir – Betija Upelniece no 8.b klases un Klēra Kuļikauska no 9.a klases.

Betija par sevi stāsta tā : “Brīvajā laikā apmeklēju Bauskas Mākslas skolu un dziedu korī. Man patīk piedalīties dažādos pasākumos un tos organizēt. Labprāt uzņemšos vadīt skolas pasākumus, jo, manuprāt, tas ir interesanti un jautri.Ja kļūšu par skolas pašpārvaldes vadītājus, vēlēšos ieviest vairāk tematisko pasākumu un aktivitāšu. ”

Klēra par sevi : “Es iesaistītos skolas procesos, lai skolas dzīve būtu patīkama mums visiem. Uzklausīšu citu ierosinājumus un vēlmes, un iespēju robežās centīšos tās īstenot. Man jau padomā ir idejas, kuras “iedarbināt”. Visi tiks dzirdēti, ierosinot ko jaunu.”

Izvēle mūsu rokās!