Home » Bez tēmas » Ozolu stāstu autores saņem grāmatu

Ozolu stāstu autores saņem grāmatu

1. novembrī Bauskas kultūras centrā svinīgā pasākumā tika atvērta grāmata “Mūsu ozolu stāsti”. Tie vēsta par dzimtas ozoliem, kas sargā dzimtas un mājas. Grāmata tapusi divu gadu laikā. Savu autoreksemplāru saņēma arī vairākas mūsu skolas skolnieces – stāstu autores  Alise Atra Kuka, Elizabete Līcīte, Keita Asone, Keita Pauloviča, Janīna Šumeiko, Nadīna Šumeiko, Elīza Lakoviča-Lakovica, bijušās skolnieces Aleta Mahnova, Elīna Elizabete Daugule, Paula Kristiāne Daugule, Paula Rāzna, arī viņu skolotājas I.Mašale, D.Ālmane, I.Šarikova. Priecājamies, ka mūsu skolas bibliotēkā varēsim lasīt interesantos ozolu stāstus. Autores saka paldies savām skolotājām un tuvajiem cilvēkiem par padomiem un atbalstu stāstu tapšanā!