Home » Bez tēmas » Latvijas simtgades dienā lepojamies

Latvijas simtgades dienā lepojamies

.. ar Annu Sibillu Pumpuri, kura teica runu Latvijas Nacionālajā teātrī, Latvijas simtgadei veltītajā svinīgajā pasākumā.

.. ar Klēru Kuļikausku, kura Bauskas Kultūras centrā, Latvijas valsts Republikas proklamēšanas 100. gadadienai veltītajā svinīgajā koncertā “Šodien par visu augstāk Māte Latvija zvaigznes ceļ” nolasīja savu runu Latvijai svētkos.

.. ar mūsu skolas jaunajiem māksliniekiem Janīnu Šumeiko, Nadīnu Šumeiko, Kristānu Kristu Teni, Betiju Upelnieci, Evelīnu Burmistrovu, Elīzu Lakoviču-Lakovicu un Martu Spruntuli. Viņu darbi izstādīti Bauskas KC Gruzijas pilsētas Hašuri un Bauskas skolēnu zīmējumu izstādē «Vienoti dažādībā – Latvija un Gruzija», kas veltīta tautu draudzībai. Zīmējumu konkursu šogad rīkoja Latvijas Pašvaldību savienība (LPS). Konkursā piedalījās Gruzijas Hašuri rajona un Bauskas novada skolēni. Skolotājas R.Bruģe un D.Sējēja kopā ar zīmējumu autorēm Bauskas Rātsnamā 18.novembrī saņēma piemiņas veltes.