Home » Bez tēmas » Lai top gaisma!

Lai top gaisma!

20.novembrī projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros notika karjeras izglītības atbalsta pasākums „Lai top gaisma!”. 7.klašu skolēni kopā ar klašu audzinātājām I.Junkurēnu, I.Bērziņu un pedagogu – karjeras konsultanti I.Briedi devās uz Kuldīgu. Tur “Kuldīgas darbnīcās”skolēni piedalījās interaktīvā nodarbībā – tehniski radošā darbnīcā.  Tās mērķis bija gan izglītojošs, gan praktisks. Skolēni uzzināja daudz jauna par fiziķa, elektriķa profesijām, par šajās profesijās nepieciešamo izglītību, personiskajām īpašībām, karjeras iespējām. Nodarbības gaitā skolēni izgatavoja savu LED lampu, pielietojot gan prezentācijā gūtās zināšanas, gan arī savas mākslinieciskās prasmes origami tehnikā, rotājot lampas kupolu. Nācās atzīt, ka dabošanās ar elektrību ir piņķerīga, prasa lielu pacietību, koncentrēšanos un , pats svarīgākais – nopietnas zināšanas. Šī nodarbība skolēniem lika aizdomāties par savām spējām,  nākotnes iespējām, iecerēm un veidiem, kā šīs ieceres piepildīt. Paldies Līgai par silto uzņemšanu Kuldīgā!