Home » Bez tēmas » Dodot gūtais – neatņemams!

Dodot gūtais – neatņemams!

August 2019
M T W T F S S
« Jun    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Tuvojas gada ģimeniskākie, siltākie svētki – Ziemassvētki. Arī mūsu skolā gribam piepildīt šo svētku gaidīšanas laiku ar labām domām par līdzcilvēkiem, tuviniekiem, būt vairāk saprotošiem un iejūtīgiem, dāvāt prieku tiem, kam ikdienas dzīve ir rūpju pilna. Tādēļ atkal piedalīsimies skolas rīkotajā LABDARĪBAS AKCIJĀ. Tā šogad norisināsies no 3.-14.decembrim. Gādāsim glīti noformētas mīļdāvaniņas. Kad kopā ar klases audzinātāju būsim tās savākuši savā klasē, tad nogādāsim skolēnu pašpārvaldes telpā. Tur tās tiks šķirotas un nogādātas adresātiem – sociālā dienesta uzmanības lokā esošām ģimenēm un vientuļiem cilvēkiem.

Šogad mūsu vairāki skolēni piedalījās arī akcijas DOD 5 video un audio interviju veidošanā. Tās tiks atskaņotas radio un demonstrētas TV un internetā. Šīs akcijas mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību tam, cik ļoti svarīgi bērniem pavadīt laiku kopā ar saviem vecākiem. Tiks vākti līdzekļi vecāku apmācībai par bērnu emocionālo audzināšanu. Šo videoklipiņu filmēšanā piedalījās Edvards, Gabriela (4.a), Klēra (9.a), Kristiāna (6.b), Betija, Keita (8.b), Nadīna, Janīna (7.b), Elīza, Jānis (3.a). Viņi intervijās stāstīja par to, kā pavada laiku kopā ar saviem vecākiem, ko viņiem ar vecākiem patīk darīt kopā un kāpēc. Filmēšana notika 3.decembrī, bet sižetus jau varam dzirdēt un vērot  medijos.