Home » Bez tēmas » Mazu brīdi pirms Ziemassvētkiem

Mazu brīdi pirms Ziemassvētkiem

20.decembrī 1.-4.klašu skolēnus kopā pulcēja lielā egle skolas zālē un 4.klašu organizētais Ziemassvētku pasākums. Organizatori bija gartavojušies ļoti cītīgi – bija pasākuma vadītāji, kas visus priekšnesumus ļoti asprātīgi pieteica. Skolotājas Gunta Spure un un Aija Dūmiņa kopā ar saviem audzēkņiem rūpējās par pasākuma norisi. 4.klases gan runāja Ziemassvētku dzejoļus, gan rādīja priekšnesumu atraktīvās cepurēs, radīja svētku sajūtu, iedzīvinot teatrālu ainiņu uz skatuves. 1.a klase visus cienāja ar dzejoļu piparkūkām, 1.b klases bija no “Rūķu valstības”. 2.a klase bija izveidojuši popūriju no latviešu tautasdziesmām, 2.b klase izrādīja ludziņu “Kaimiņu būšana”. 3.a klases teātra grupa izrādīja “Pauniņas”piedzīvojumus, bet 3.b klasei bija “Briļļaino rūķu iznāciens”. Svētki bija izdevušies! Tā domājam ne tikai mēs, bet arī kuplais skatītāju pulks, kas līdz malām piepildīja skolas zāli. Dažiem pat nepietika vietas, bet svētkos jau nav grūti saspiesties ciešāk, vai ne? Paldies visiem svētku dalībniekiem par izdomu, veiktajiem labajiem darbiņiem un – lai visiem silti svētki!