Home » Bez tēmas » Noslēgusies skolas Labdarības akcija

Noslēgusies skolas Labdarības akcija

June 2019
M T W T F S S
« May    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

“Labos darbos vislabākais – vēlēšanās, lai tie netaptu zināmi”, sacījis Paskāls. Tomēr vēlamies darīt zināmus skolas organizētajā Labdarības akcijā savākto dāvaniņu ceļus. Gribam arī uzteikt čaklākos akcijas dalībniekus. Šogad atsaucība bija sevišķi liela, jo piedalījās ne tikai individuāli ziedotāji, bet vairāki klašu kolektīvi ar kopīgi veidotām dāvanām. Tie bija – 4.b, 5.b, 6.a, 6.b, 7.a, 8.a, 8.b. 11 mūsu  dāvanu sainīši kopā ar apsveikumiem un ielūgumiem uz Balto koncertu nokļuva pie skolas bijušajiem darbiniekiem un pensionētajiem skolotājiem. Vairāk nekā 20 iepriecinājumus klātienē un pa pastu saņēma cilvēki, kurus bijām pamanījuši vientulīgi un pieticīgi dzīvojam līdzās. Sadarbībā ar Bauskas Sociālā dienesta Mobilo brigādi ap 30 paciņu aizceļoja pie vientuļiem cilvēkiem attālākos laukos, bet  10 dāvanas kopā ar skolēniem tika nogādātas veciem ļaudīm tepat Bauskā. Organizējot šo dāvaniņu nokļūšanu pie adresātiem, saņēmām pretī ļoti daudz neviltota prieka un sirsnības par to, ka atceramies, piedomājam un iepriecinām. “Paldies par negaidīto pārsteigumu , par sirsnību, ko esat veltījuši, sagatavojot priecīgo brīdi! Mīļie bērni! Audziet lieli, audziet gudri, par prieku saviem vecākiem, skolotājiem, mums visiem!”, 7.a klasei raksta kāda mūsu dāvaniņas saņēmēja.

Paldies visiem, kuri iesaistījās dāvanu gādāšanā un nogādāšanā! Lai arī Jums pašiem izdodas svētkos saņemt mīļumu un prieku!