Home » Bez tēmas » Tapusi fotoizstāde “Mana zeme skaistā”

Tapusi fotoizstāde “Mana zeme skaistā”

June 2019
M T W T F S S
« May    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Pagājušā gada nogalē apkopoti projekta “Mana zeme skaistā” rīkotā Latvijas skolu jaunatnes fotokonkursa rezultāti. Mūsu skolas skolēni tajā piedalījās un bija vieni no aktīvākajiem Bauskas pusē. Rīkotājiem tika iesūtīti 126  fotodarbi (visvairāk – no 6.b kl. – 20 fotogrāfijas!). Tajos – savā pilsētā, novadā valstī saskatītais dabas skaistums dažādos gadalaikos un izpausmēs. Konkursā vislabāk veicās tiem, kurus atbalsīja (balsojot elektroniski) lielāks draugu un tuvinieku pulks. Gan mūsu, gan citu  skolu skolēnu iesniegtos foto iespējams aplūkot vietnē manazemeskaista.lv.

No konkursa organizatoriem saņemtas skaistas dāvanas – 18 glīti ierāmētas vislielāko atbalstu ieguvušās fotogrāfijas, kā arī diplomi pirmo trīs vietu ieguvējiem. 1.vieta piešķirta Zanei Lea Zundai, 2. vieta- Valentīnai Glusjakai. 3.vieta – Karlīnai Sondorei.  Fotogrāfijas tagad rotās mūsu skolas gaiteņus. Konkursā lielu atbalstu sniedza dažādi novadu uzņēmumi. Par mūsu skolēnu darbiņu ierāmēšanu un dāvaniņām parūpējās SIA “BB BŪVE”, SIA “Ave Pluss”, SIA “Bauskas alus”, SIA “AGRO – KAMARDE”, SIA “V.B. Meža serviss”, SIA “OZOLI V”, SIA “DJ LOGGING”, grafika.lv.  Priecāsimies kopā par Latvijas un Bauskas apkārtnes skaistumu, vērojot un saudzējot gan dabu, gan izliktās fotogrāfijas!