Home » Bez tēmas » Panākumi dambretes spēlē

Panākumi dambretes spēlē

June 2019
M T W T F S S
« May    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

11.janvārī aizvadītas Bauskas un Rundāles novadu skolēnu sporta spēles dambretē visjaunākajā grupā. Par rezultātiem informē Māris Bergs. “Sacensībās, kurās vienlaicīgi noskaidrojam skolu komandas Latvijas skolu 72.spartakiādes Zemgales reģiona spēlēm , iesaistījās deviņu skolu dambretisti. Ar divām komandām tika pārstāvēta Bauskas pilsētas pamatskola –   iepriekšējā gada finālcīņu uzvarētāju skola.

Latvijas šābrīža čempionu – pilsētas pamatskolas pirmās komandas sastāvs nav mainījies un  klases audzinātāja Inta Šarikova var būt gandarīta – viņas “lolojums” – Renārs Staškevics, Roberts Maikūns, Zane Lea Zunda un Luīze Līna Birkmane guva uzvaras visos deviņos mačos un pārliecinoši ierindojās pirmajā vietā, par septiņiem punktiem apsteidzot sekotājas. ”

” Individuāli pie atsevišķiem   galdiņiem  trīs labāko skaitā ierindojās – 1.galdiņš: Renārs Staškevics, Oskars Rumba (pamatskola-2), Ervīns Strjuks (Vecsaule); 2.galdiņš: Roberts Maikūns, Ričards Ceruss (pamatskola-2),Elīna Arāja (2.vsk); 3.galdiņš Viktorija Beitiņa-Ševčenko, Estere Varneviča (Sākumskola), Enija Mežsarga; 4.galdiņš : Monta Garā (Sākumskola), Simona Jansone, Solvita Bogdane (Griķu psk).”

Priecājamies un sveicam!