Home » Bez tēmas » Piedalās vieglatlētikas festivālā

Piedalās vieglatlētikas festivālā

Sporta skolotāja Ieva Šteinberga informē par mūsu skolēnu sportiskajām aktivitātēm.

“18.janvārī norisinājās pēdējais Bērnu vieglatlētikas festivāla Zemgales posms. Tajā piedalījās 12 komandas, kuras ieradās no Bauskas, Jelgavas, Aizkraukles un Iecavas. Sacensību programmā jaunajiem sportistiem bija jāpilda stafetes ar barjerskrējienu, kūleni un līkloču skrējienu, jālec vardes lēciens, lēciens ar lecamauklu, pildbumbas metiens tālumā uz ceļiem un bumbiņas metiens mērķī.  Komandā bija 5 meitenes un 5 zēni. Bauskas pilsētas pamatskolas komandā bija 1.a klases skolēni Oskars Rumba, Ričards Ceruss, Olivers Puķāns, 1b. klases skolnieks Ričards Armušēvics, 2.a. klases skolniece Gabriela Krekšina, 2.b. klases skolēni Zane Lea Zunda, Karlīna Sondore, Marta Kate Kuka, Luīze Līna Birkmane, Roberts Enkurs.  Mūsu komanda ierindojās 6. vietā 12 komandu konkurencē no visas Zemgales.”

Skolotāja I. Šteinberga ir ļoti priecīga par rezultātiem, jo pirmklasnieki spēja uzrādīt tikpat augstus rezultātus kā 2. klašu skolēni.