Home » Bez tēmas » Balsosim par savu skolasbiedru zīmējumiem!

Balsosim par savu skolasbiedru zīmējumiem!

Noslēdzies bērnu zīmējumu konkurss „MANA NOVADA DĀRGAKMENS – JAUNĀ BŪVE”, kurā piedalījušies skolēni no visas Latvijas, attēlojot brīvi izvēlētu būvi, kas viņu novada apkārtni dara skaistāku un sakoptāku.  Balsot par savu simpātiju vidējās vecuma grupas (4.-6.klase) zīmējumu kategorijā, spiežot Patīk! 🙂 vari sociālajā tīklā FACEBOOK. Balsošana norisinās līdz svētdienai, 24.februārim, tad tiks noskaidrots skatītāju simpātiju balvas ieguvējs.

Zīmējumi publiskajā vidē ievietoti anonīmi, bet varam pačukstēt, ka 4.a klases zīmējumu kodi ir no B024-B031, bet 6.b kases skolnieces iesniegtais zīmējums slēpjas zem koda B071.

Mūsu skolēni savos zīmējumos attēlojuši jauno sporta stadionu un Bauskas Muzeja atjaunoto ēku.