Home » Bez tēmas » Vokālās mūzikas konkurss “Balsis”

Vokālās mūzikas konkurss “Balsis”

26.februārī skolas zāles zālē pulcējās Bauskas novada vokālo ansambļu dalībnieki, lai piedalītos konkursa “Balsis” 1.kārtā.  Dziedātāj kolektīvi no Bauskas, Ceraukstes, Griķiem, Uzvaras un Vecsaules izdziedāja katrs divas dziesmas. Viena no tām bija ar pavadījumu, otra acapella. Žūrija (Bauskas MMS pedagoģe Ieva Ūdre, Pilsrundāles MMS metodiķe Inese Lavrinoviča un Bauskas novada mūzikas skolotāju MA vadītāja Diāna Siliņa) vērtēja māksliniecisko izpildījumu, vokālo precizitāti un citas dziedāšanai svarīgas lietas. Mūsu skolu šājā konkursā pārstāvēja Ingas Bukšas vadītais 1.klašu ansamblis un skolotājas Ilzes Bērziņas vadītais 3.-6. kl. zēnu ansamblis. Mūsu dziedātāji saņēma augstu novērtējumu – 1.klases ansamblis izpelnījās 2.pakāpes diplomu, bet zēni ar iegūtajiem 41,6 punktiem saņēma 1.pakāpi. Sveicam dziedātājus un lai labi skan konkursa nākamajā kārtā!