Home » Bez tēmas » Viena no iespējām Saldus tehnikumā – kļūt par ugunsdzēsēju – glābēju

Viena no iespējām Saldus tehnikumā – kļūt par ugunsdzēsēju – glābēju

December 2023
M T W T F S S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 27.februārī mūsu skolā notika tikšanās ar Saldus tehnikuma pārstāvjiem. Devīto klašu skolēniem bija iespēja noklausīties izsmeļošu stāstījumu un vērot prezentāciju par izglītības iespējām šajā Kurzemes mācību iestādē. Saldus tehnikuma pedagoģe-karjeras konsultante Kristīne Lieldaudziete kopā ar trīs tehnikuma audzēkņiem iepazīstināja gan ar apgūstamo specialitāšu plašo klāstu, gan pastāstīja par mācību ikdienu. Vairāk kā 10 mācību programmās skolēni var iegūt šobrīd Latvijā ļoti pieprasītas profesijas – datorsistēmu, programmēšanas, kiberdrošības speciālists, pavārs, ceļu,  ēku un hidrobūvju būvtehniķis un citas. Saldus tehnikums ir vienīgā mācību iestāde Latvijā, kur iespējams apgūt ugunsdzēsēja – glābēja profesiju. Mūsu novadnieks, Codes pamatskolas absolvents Namejs stāstīja par mācībām šajā specialitāte, kā arī demonstrēja glābēja tērpu. Kopā ar devītklasniekiem tika noskaidroti tērpa daļu nosaukumi. Iegūtā informācija iegūla mūsu devītklasnieku “datu bāzē”, jo drīz būs jāizvēlas, kurp doties pēc skolas beigšanas. Iespējams, ka kādu no viņiem izglītības ceļš aizvedīs tieši uz Saldu! Par tehnikumu lasi šeit.