Home » Bez tēmas » “Ganiņi” piedalās deju skatē

“Ganiņi” piedalās deju skatē

Īslīces Kultūras namā 19.martā notika Bauskas un Rundāles novadu izglītības un kultūras iestāžu tautas deju skate. Tajā piedalījās arī visi mūsu skolas deju kolektīvi. Deju skolotāja Santa Zemīte un koncertmeistare Aina Grīnberga ieguldījušas lielu darbu, lai visus dejotājus sagatavotu skatei, jo apgūstamās dejas nebūt nav vieglas. Žūrijas komisija, kurā strādāja deju nozares speciālisti, mūsu 5.-6.klašu deju kolektīva dejotājiem piešķīruši 1.pakāpi, 3.-4.klašu dejotājiem tika otrā pakāpe, bet 1.-2.kl. kolektīva dejotprasme novērtēta ar trešās pakāpes diplomu. Deju skolotāja ir gandarīta par šo novērtējumu, īpašs prieks par 5.-6.kl. dejotājiem. Skates un arī citu deju pasākumu norise nav iedomājama bez vecāku atbalsta, bet vislielākais paldies Līgai Druviņai un Andai Duntavai. Viņas ir profesionālas DEJU MAMMAS, kas palīdz un vienmēr zina, kas jādara!