Home » Bez tēmas » Iedziļinās uzņēmējdarbībā un gūst panākumus konkursā

Iedziļinās uzņēmējdarbībā un gūst panākumus konkursā

Noslēdzies biznesa ideju konkurss skolēniem “Uzņēmējdarbība Latvijā : no tagadnes uz nākotni”. To organizē Bauskas centrālā bibliotēka. Konkursam tika iesniegti arī vairāki darbi no mūsu skolas. Noslēguma pasākumā Bauskas Kultūras centrā 19.martā tika prezentēti 30 labākie projekti. Žūrijas priekšā uzstājās Daniela Zotova, Paula Druseika, Nikola Šikova, Anete Daniela Pakalne, Evelīna Burmistrova, Kārlis Jansons, Gabriels Visockis, Betija Upelniece. Tika uzteikti arī Elizabetes Līcītes un Keitas Asones darbi (meitenes gan nevarēja piedalīties prezentēšanā, jo bija aizņemtas citviet!). Skolotājas Guntas Spures audzēkņu Kārļa Jansona(5.b) un Gabriela Visocka (4.b) veikums tika novērtēts ar 1.vietu katram savā vecuma grupā. Betija Upelniece (8.b) ieguvusi 3.vietu. Viņai konkursam palīdzēja sagatavoties skolotāja Ieva Mašale. Skolēniem izprast uzņēmējdarbības būtību labāk un veidot tēmai atbilstošus darbus palīdzējušas ne tikai skolotājas, bet arī vecāki. Prieks par panākumiem! Paldies A.Šikovai un I.Mašalei par fotomateriāliem! Vairāk par šo konkursu lasi šeit!