Home » Bez tēmas » Ralfam Zaharčenokam izcili panākumi skatuves runā

Ralfam Zaharčenokam izcili panākumi skatuves runā

Bauskas BJC 21.martā notika Bauskas un Rundāles novadu skatuves runas konkurss. Tajā piedalījās vairāk nekā 30 skolēni no 1.-10.klasei. Tostarp bija arī 5 mūsu skolas labākie runātāji – Nikola Bula, Aleksandra Cera, Klāvs Morkins, Ralfs Zaharčenoks un Arneta Hegenbarte-Petrika. Bērni žūrijas un skatītāju vērtējumam runāja divus daiļdarbus – dzeju un prozas fragmentu, un uzstāšanās ilgums nedrīkstēja pārsniegt trīs minūtes. Tika vērtēts gan priekšnesums kopumā, saskarsme ar publiku, dikcija, daiļdarba atbilstība runātājam un citas nozīmīgas nianses. Viena no deviņām ceļazīmēm uz reģionālo konkursu, kas notiks aprīļa sākumā Jelgavā, tika piešķirta skolotājas Guntas Spures audzēknim Ralfam Zaharčenokam. Viņam vienīgajam no visiem konkursa dalībniekiem piešķirta augstākā pakāpe. Pārējie mūsu runātāji saņēma 2.pakāpes diplomus. Uzslavu pelnījuši visi dalībnieki – par drosmi, uzdrīkstēšanos un prasmi runāt auditorijas priekšā, bet Ralfam – lai veicas reģionālajā konkursā!