Home » Bez tēmas » Kora skanīgais un izjustais dziedājums novērtēts ar 1.pakāpes diplomu

Kora skanīgais un izjustais dziedājums novērtēts ar 1.pakāpes diplomu

26.martā Bauskas KC notika Latvijas izglītības iestāžu koru konkursa 1.kārta. Tajā līdzās koriem no Iecavas vidusskolas, Misas vidusskolas, Vecumnieku vidusskolas,  Bauskas 2.vidusskolas un Vecumnieku mūzikas un mākslas skolas piedalījās arī mūsu skolas 5.-9.klašu koris.  Žūrijā strādāja un korus vērtēja koru diriģentes Mārīte Jonkus un Linda Matveja, kā arī mūzikas skolas pedagoģe un diriģente Ieva Lavrinoviča. Katrs koris izpildīja obligāto dziesmu – latviešu tautas dziesmu J.Mediņa apdarē “Kalnā kāpu es dziedāt” un divas dziesmas pēc izvēles. Mūsu koris dziedāja R.Paula “Aicinājumu” un Z.Liepiņa “Novij man, māmuliņa”. Diriģente Ilze Bērziņa un koncertmeistre Evija bonāte kopā ar koristiem priecājas, ka koris saņēmis 1.pakāpes diplomu, tā sniegums novērtēts ar 41,16 punktiem, kas ir augstākais vērtējums starp B grupas koriem. Tagad priekšā saspringta darba nedēļa, jo saņemta ceļazīme uz konkursa 2.kārtu. Tā notiks 4.aprīlī Jelgavā. Lai skan tikpat izjusti un skaisti!