Home » Bez tēmas » Sumina Vilim Plūdonim veltītā konkursa laureātus

Sumina Vilim Plūdonim veltītā konkursa laureātus

25.martā uz noslēguma sarīkojumu bija aicināti Bauskas novada skolēni, kas rakstījuši literāri radošo darbu, veltītu dzejnieka V.Plūdoņa 145. jubilejai.

Mūsu skolas meitenes konkursā guvušas augstus sasniegumus. 4. – 6. klašu grupā uzvaras laurus plūca Evelīna Keita Barauska, 2. vieta – Elīzai Lakovičai-Lakovicai un Evelīnai Burmistrovai (visas meitenes mācās 6.b klasē). Savukārt 7. – 9. klašu grupā 2. vieta Madarai Valmunskai (8.a klase) un Rebekai Zotovai (9.b klase).

Konkursa dalībnieki satikās pie V. Plūdoņa pieminekļa Saules dārzā un skolotājas Vijas Cerusas vadībā devās literārā ceļojumā pa Bauskas kultūrvēsturiskajām vietām. Pēc nelielas pastaigas, skaudrās latviešu tautas pagātnes atceres Bauskas bērnu un jauniešu centrā skanēja fragmenti no skolēnu jaunrades darbiem un tika paziņoti V. Plūdonim veltītā literārā konkursa veiksminieki. Par lieliskajiem rezultātiem gandarītas arī meiteņu skolotājas Ieva Mašale un Dina Ālmane.