Home » Bez tēmas » Noslēdzies konkurss “Es sāku ar sevi – TĪRAI LATVIJAI”

Noslēdzies konkurss “Es sāku ar sevi – TĪRAI LATVIJAI”

May 2021
M T W T F S S
« Apr    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Rosinot bērnos un  jauniešos radošo garu , šogad “Zaļā josta” aicināja Latvijas skolas un pirmskolas izglītības  iestādes piedalīties konkursā ”Es sāku ar sevi-Tīrai Latvijai”.  Konkursa dalībnieku uzdevums bija pētīt iespējas aizstāt plastmasas iepirkuma maisiņus ar dabai draudzīgākiem risinājumiem pirkumu iesaiņošanai un līdznešanai, un radīt pašiem savus unikālus iepirkuma maisiņus, kuri iespēju robežās gatavoti no otrreizējām izejvielām. 4. aprīlī Rīgas 19.vidusskolā (Bolderājā) norisinājās  konkursa dalībnieku Zemgales reģionālā skate. No mūsu skolas tika pieteiktas 3 komandas (kopumā tika sašūti un ar tekstilkrāsām apdrukāti  19 auduma ilglietojamie maisiņi), bet tā kā tajā pašā dienā notika arī koru skate, tad  mūsu skolu pārstāvēja viena  apvienotā 7.b  un 8.a klases meiteņu komanda  – Bauskas “zaļās”. Meitenes savā priekšnesumā akcentēja  satraucošos  faktus par  strauji augošo vides piesārņojumu, īpaši –ar plastmasu, un dalījās ar gūtajām zināšanām par iespējām samazināt plastmasas maisiņu lietošanu ikdienā. Priekšlikums: dodoties uz veikalu, vienmēr līdzi ņemt savu auduma “tašiņu”. Uzstāšanās noslēgumā  radoši tika atainota darināto auduma maisiņu izmantošana.