Home » Bez tēmas » Slepenas sarunas par tematu “Vai kļūt par ģimnāzistu Bauskā?”

Slepenas sarunas par tematu “Vai kļūt par ģimnāzistu Bauskā?”

9.aprīlī skolā viesojās Bauskas Valsts ģimnāzijas jaunieši kopā ar direktora vietnieci izglītības jomā Marutu Lagzdiņu. Tikšanās mērķis bija mūsu devītklasniekiem pastāstīt par izglītības programmām un ģimnāzijas ikdienu. Neierasti bija tas, ka jaunieši nodarbību vadīja paši, bez skolotāju līdzdalības, nelielā slepenības gaisotnē. Lai kas arī tur netika runāts, vairāki mūsu skolas skolēni atzina, ka ir vērts padomāt par iespējamo izglītošanos BVĢ pēc pamatskolas absolvēšanas. Īpašs prieks bija par to, ka šajā tikšanās reizē sastapām mūsu absolventus Martu, Gerdu un Samantu, kas veiksmīgi mācās BVĢ.  Izvēle vienmēr ir, devītie!