Home » Bez tēmas » Klasē izaug Garā Pupa un citi vareni augi

Klasē izaug Garā Pupa un citi vareni augi

Skolotāja Inta Šarikova stāsta, kā kopā ar bērniem klasē audzē un vēro dažādus stādus. “2.b klases skolēni dabaszinību stundās nodarbojās ar pētniecību. Jau 8.februārī iestādīja puķu podos sīpolus un gaidīja loku ražu. Raža bija ļoti laba, četras reizes visa klase varēja ēst loku maizītes. Pirmajā martā tika iesēti tomāti ,,Vilma”, kuri paredzēti audzēšanai podos istabā, uz balkona, dārzā. Šos tomātus bērni audzē, lai dāvātu māmiņām svētkos. Stādiņi izauguši lieli, tādēļ pie mammā ceļos jau rīt. Eksperimentējām ar dārza pupiņām, kāršu pupām, cūku pupām. Pārbaudījām to dīgt spēju. Arī tās ir labi padevušās. 9.aprīlī iesējām gurķus. Sakarā ar lielo karstumu, gurķi sāk izstīdzēt un prasa brīvību. Skolēniem ļoti patika veikt novērojumus, rūpēties par saviem augiem. Ceru, ka ar tādu pašu rūpību tie tiks apmīļoti arī mājās.
Lai māmiņām liels prieks un pārsteigums par bērnu padarīto!”