Home » Bez tēmas » Bļodas “izceptas”!

Bļodas “izceptas”!

Janvārī mūsu skolā projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros notika pasākums “Iepazīsti lietišķo mākslu!”. Toreiz tapa daudz skaistu bļodiņu, ko darināja 5.klašu skolēni kopā ar keramiķi Lauru Matildi Ikerti. Kā solīts, keramiķe mūsu darinājumus cēla ceplī, kas tiek kurināts maija pirmās nedēļas beigās. Uz cepļa atvēršanas svētkiem devās skolotāja Daiga Sējēja, lai raudzītos, kas noticis ar māla “brīnumiem”. Kā jau vienmēr, daudz podu un bļodu ugunskristības neizturēja, tomēr vairums skolēnu darinājumu , nu jau apdeguši un norūdījušies, ieziesti ar saudzējošu eļļu, nonāca atpakaļ pie to autoriem. Paldies keramiķei par viņas iejūtību un lielo darbu! Ieskaties galerijā, kur ieraudzīsi, kas izņemts no cepļa!