Home » Bez tēmas » Ejam uz izstādi portretus lūkot!

Ejam uz izstādi portretus lūkot!

May 2021
M T W T F S S
« Apr    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Bauskas Mākslas skolas telpās no 8. – 28.maijam apskatāmi Bauskas un Rundāles novadu mājturības un tehnoloģiju konkursa “Mēs esam Latvija” darbi. Konkursa uzdevums bija izšūt (meitenēm) vai veidot kokapstrādes vai metālapstrādes tehnikās (zēniem) kāda sava tuvinieka vai savu portretu, izmantojot visdažādākās  tehnikas. Mūsu skolu konkursā pārstāvēja   8  darbi. Nomināciju “Portrets visdažādākajās tehnikās” ieguva Janīna Šumeiko, kura radošajā darbā atainoja savu vecmāmiņu. ”Līdzīgākais portrets”-Keitai Paulovičai , kura izšūšanas tehnikā darināja vecmāmiņas portretu, un Paulai Lindei, kura veidoja savas mammas portretu. Savukārt nominācija “Radošākais portrets”- Betijai Upelniecei, kura konkursā startēja ar savu pašportretu, un Klērai Kuļikauskai, kas visus iepriecināja ar savas mammas portreta interesantu interpretāciju. Pateicība par piedalīšanos arī mūsu skolas skolniecēm Nadīnai Šumeiko, Keitai Asonei un Zanei Balcerei.
Liels prieks par meiteņu radošumu un pacietību, darinot smalkos izšuvumus! Aicinām visus apskatīt interesantos meistardarbus!                                                          Daiga Sējēja, Mājturības un tehnoloģiju skolotāja.