Home » Bez tēmas » Devītklasnieki gatavi sprintam

Devītklasnieki gatavi sprintam

17.maijā skolā svinīga noskaņa – Pēdējā zvana svētki devītajiem. Par to, lai tie notiktu, bija parūpējušies 8.klašu skolēni un Patriks no 7.a klases, priecējot visus ar akordeona spēli. Klašu audzinātājas, kā jau tradicionāli ierasts, uz skolu tika atgādātas ar impozantiem un izrotātiem auto. Svinīgajā pasākumā devītos sveica gan skolas vadība, gan pirmklasnieki. Direktors Jānis Rumba uzteica skolēnus, kuriem labi veicies dažādās aktivitātēs. Skolas “Gada skolēna 2019” goda zīmi saņēma Klēra Kuļikauska, tika godināti arī olimpiāžu uzvarētāji no devītajām klasēm. Skolotāja Inta Sārikova raksturoja jauniešu skolas gaitas, salīdzinot tās ar sporta distancēm, vēlot pēdējā sprinta skrējienā – cauri eksāmeniem- labu veiksmi. Kristīna Kondrotaite savukārt sirsnīgi raksturoja savas klases labos darbus, pateicās pedagogiem par sadarbību un sapratni.
Lai izdodas viss iecerētais un lai pasaule nāk pretī, devītie!