Home » Bez tēmas » Pēteris piedalās Skaļās lasīšanas sacensības finālā

Pēteris piedalās Skaļās lasīšanas sacensības finālā

Sacensība notika 18.maijā Rīgā, Nacionālajā bibliotēkā. Ziedoņa zālē pulcējās 30 labākie Latvijas novadu lasītāji un viņu līdzjutēji. Arī 5.a klases vairākiem skolēniem bija iespēja ne tikai atbalstīt Pēteri, bet arī noklausīties vēl 29 visdažādāko literāro darbu fragmentus 5.-6.klašu skolēnu interpretējumā. Tas bija interesanti, bet no klausītājiem prasīja lielu uzmanību un pacietību. Tika izvirzīti 3 labākie lasītāji, bat visi ieguva pārsteiguma balvas, dāvanas, suvenīrus un atzinības rakstus. Paldies Pēterim par drosmi runāt tik lielas auditorijas priekšā, kā arī atbildēt uz žūrijas āķīgajiem jautājumiem un neapmulst. Tā ir laba pieredze, kas viemnēr noderēs. Paldies Bauskas Centrālajai bibliotēkai Kristīnes Čakānes personā par iespēju, kā arī Pētera vecākiem par atbalstu!