Home » Bez tēmas » Sagaidot skolas simtgadi, top “Skolas stāstiņi”

Sagaidot skolas simtgadi, top “Skolas stāstiņi”

June 2019
M T W T F S S
« May    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Skolotājas Guntas Spures rosināti, 4.b klases skolēni katrs savā nelielajā “Skolas stāstiņā” aprakstījuši savu skolas gaitu sākumu Bauskas pilsētas pamatskolā. Katrs stāsts ir īpašs. Nikola aprakstījusi Rūķu skolu, Jānis – savas sportista gaitas, Ralfs – savu skatuves runas “karjeru”. Sabīne, Kristiāna un Krista stāsta par draudzību un draugiem, kas iegūti skolā. Teodors runā par mīlestību pret matemātiku, kā arī to, kas viņam traucē, rēķināšanu apgūstot. Katrā stāstā ir kāda “rozīnīte”, tie rakstīti ar lielu mīlestību pret skolu un cieņu pret savu skolotāju.
Šo stāstu pirmais lasījums šodien notika Bauskas bērnu bibliotēkā, kur stāstniekus laipni sagaidīja bibliotēkas vadītāja Sarmīte Freimane. Viņa arī bija atradusi dažādu laiku stāstus par mūsu skolu – no publikācijām Bauskas rajona laikrakstā “Komunisma Ceļš” un “Bauskas Dzīve”. Secinājām, ka stāstiem vēl jāpiedzīvo neliela korektūra, tad tos varēs publicēt grāmatā, kuras atvēršana paredzēta 2019.gada rudenī, neilgi pirms skolas simtgades.