Home » Bez tēmas » Sporto kopā ar vecākiem

Sporto kopā ar vecākiem

Par skolēnu, pedagogu un vecāku veiksmīgu sadarbību informē 4.b klases skolnieces Nikolas mamma A.Šikova. 26.aprīlī, pateicoties skolas vadības atbalstam, sadarbībā ar sporta skolotāju Ievu Šteinbergu, tika noorganizēta sporta pēcpusdiena “Kustību prieks” 4.b klases bērniem un vecākiem. Sporta skolotāja bija sagatavojusi dažādas interesantas stafetes. Kā pirms jebkurām sportiskām aktivitātēm, sākumā bija kārtīgi jāiesildās. Visas stafetes prasīja koncentrēšanos un veiklību. Vajadzēja kā īsteniem futbolistiem vadīt bumbu neapgāžot konusiņus, veikli savākt un atkal precīzi nolikt vietā riņķus, kā cirka žonglierim – vadīt divas bumbas “čūskā” ap konusiem. Kā izrādījās – veiklāki bija bērni, bet tas nemazināja radīto gandarījumu un patieso prieku par kopā pavadīto laiku. Bērnu acis mirdzēja!