Home » Bez tēmas » Saulaina atvasaras rosība par godu Miķelim

Saulaina atvasaras rosība par godu Miķelim

Tradicionālais Miķeļdienas tirdziņš 26.septembrī skolas pagalmā bija sasaucis 1.-6.klašu tirdziniekus. Ar dabas veltēm, mājās ceptiem kārumiem un pašdarinātām rotām un dekoriem tirgošanās ritēja pilnā sparā. Šāda aktivitāte notika ar daudzu vecāku un vecvecāku atbalstu, par ko viņiem sirsnīgs paldies! Par šīs dienas sportiskajām aktivitātēm rūpējās skolēnu pašpārvaldes dalībnieki – 8.a un 9.b kl. skolēni bija noorganizējuši stafetes un asprātīgus uzdevumus. Skolas priekšā – vēl skaisti zaļojošajā zālienā tapa simbolisks simtnieks. Skaitli no ziediem, lapām, āboliem, kastaņiem un citiem dabas materiāliem veidoja skolēni, vecāki, vecvecāki, skolotāji un tehniskie darbinieki . Tas būs skaists dekors, kas rotās skolu līdz rudens salnām.

27.septembra rīts skolā sāksies ar to, ka skolotājas Rozes Bruģes vadītās teātra grupas dalībnieki viesosies sākumskolas klasēs ar nelielu uzvedumu par Miķeļdienu. Lai visiem skaists un saulains rudens!