Home » Bez tēmas » Skolotāji tiek pie vērtīgām medaļām

Skolotāji tiek pie vērtīgām medaļām

Skolotāju dienas priekšvakarā devīto klašu skolēni bija noorganizējuši interaktīvu nodarbību saviem pedagogiem. Betija un Arvis meistarīgi vadīja stundu, liekot skolotājiem atpazīt vienam otru. Pirms tam jaunieši no skolotājiem bija uzzinājuši daudz interesantu un pārsteidzošu faktu par  viņu dzīvi. Tas tika izmantots, lai svētku mirkli padarītu interesantu un jautru. Par labām zināšanām skolotāji tika apbalvoti ar īpašām sirsnīgām medaļām. Madara, Krista, Sandijs un Aksels priecēja skolotājus ar asprātīgiem iemesliem mācības tvert vieglāk. Muzikālus priekšnesumus sniedza Arvis un Paula un Alise no 7.a klases. Paldies visiem jums par skaisto stundu! Jums izdevās! Varbūt kādam no jums vērts padomāt par pedagoga profesiju?