Home » Bez tēmas » Karjeras stundā – projektu vadītājs Sandis Polovko

Karjeras stundā – projektu vadītājs Sandis Polovko

August 2020
M T W T F S S
« Jun    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

10.oktobrī 9.b klases skolēniem bija iespēja kopā ar projektu vadītāju Sandi Polovko izsekot viņa karjeras attīstībai. Ļoti strukturētā un labi pārdomātā nodarbībā viesis raksturoja jauniešu iespējas informācijas tehnoloģiju jomā. Devītie uzzināja, kādiem “zemūdens akmeņiem” iespējams uzskriet, izvēloties izglītības gaitas pēc 9.klases. Sandis ieteica pēc iespējas ātrāk izdarīt izvēli, lai laiks nav jātērē veltīgi. Izrādījās, ka tikai dažiem skolēniem klasē (kurā, starp citu,  mācās arī Sanda brālis!) nav īsti skaidrs, ko darīt pēc 9.klases. Skolēni noklausījās gan stāstījumu par dažādām IT profesijām, gan amatiem un uzņēmumiem, kuros Sandis strādājis. Jaunietis ieteica jau mācību laikā meklēt darbu, strādāt izvēlētajā profesijā, lai izvērtētu savas spējas un ietu uz savu mērķi. Nodarbības noslēgumā bija interaktīvs “kontroldarbs” vietnē kahoot.it. Uzmanīgākie stundas dalībnieki saņēma balviņas. Paldies Sandim par idejām un karjeras ievirzi, tas noteikti palīdzēs jauniešiem profesijas izvēlē. Lai veiksmīgs turpmākais karjeras ceļš informācijas tehnoloģiju jomā!

Tikšanās notika projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.