Home » Bez tēmas » Nepaklausīgais, bet saldais riekstiņš

Nepaklausīgais, bet saldais riekstiņš

December 2023
M T W T F S S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

27.novembrī Bauskas pilsētas pamatskolas 3.klašu skolēni viesojās SIA “Poļu nams” ražotnē, kur piedalījās karjeras izglītības pasākumā “Saldās profesijas” (projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros).

Bērnus sagaidīja Gunita Kugrēna, uzņēmuma dibinātāja un saimniece. Bērni klausījās stāstījumu par uzņēmuma rašanos. Izrādās mūspuses populārākā kāruma “Saldā brunete” ražotājiem ir jau 18 gadu! Bērni uzzināja, kādi produkti nepieciešami, lai taptu šie konditorejas izstrādājumi, kā produkti glabājami. Skolēni varēja vērot konditores darbā. Tika svērts, maisīts, drupināts, cepts, atdzesēts un visbeidzot – arī iepakots. Produktu iepakošanā piedalījās arī  skolēni. Viņi salocīja kārbiņu “Saldajai brunetei”, tad produktu ievietoja kārbā, lai tas būtu gatavs ceļojumam uz tirdzniecības vietu. Tuvojoties Ziemassvētkiem, trešklasniekiem noteikti noderēs apgūtās iemaņas, kā iesaiņot vienu “riekstiņu”. Lai tas izdotos glīti, nepieciešama liela pacietība un veiklība, kas daudziem vēl jāmācās. Nodarbības beigās skolēni arī uzzināja, ka kopā ar saldajiem “Poļu nama”ražojumiem vislabāk garšo Zemgalē augušu ābolu sula. Paldies uzņēmuma vadītājai Gunitai un darbiniecēm par viesmīlību un iespēju ielūkoties uzņēmuma “virtuvē”!