Home » Bez tēmas » Sestie noskatās izrādi un dodas uz muzeju vēsturi apgūt

Sestie noskatās izrādi un dodas uz muzeju vēsturi apgūt

26. novembrī mūsu skolas 6.a un 6.b klases skolēni kopā ar skolotājām Dinu Ālmani un Daigu Sējēju projekta ”Latvijas skolas soma” ietvaros noskatījās teātra izrādi ”Brīnumu laiks”.  Tā vēsta par pusaudžu dzīvē svarīgiem jautājumiem. Skolēniem patika galvenā varoņa teiktais izrādes nobeigumā – es pats visu varu, pats veidošu savu dzīvi. Izrāde uzrunāja ikvienu skatītāju un lika padomāt katram par savām dzīves izvēlēm. Skolēni pakavējās pie Brīvības pieminekļa, uzzināja par tā tapšanu un nozīmi. Latvijas Nacionālajā vēstures muzejā viņi piedalījās mācību nodarbībās par Latvijas senvēsturi un Latvijas valsts izveidošanos. Pārdomas rosinoša bija izstāde ”Latvijas gadsimts”, bagāta ar fotogrāfijām, dažādām relikvijām, ordeņiem. Skolēni skaisti noslēdza novembri – patriotisma mēnesi.