Home » Bez tēmas » Risina atjautības uzdevumus un nosaka IQ

Risina atjautības uzdevumus un nosaka IQ

Dabaszinību  mēneša ietvaros 21.janvāra pēcpusdienā 5.-7.klašu komandas  sacentās dažādu atjautības un erudīcijas uzdevumu izpildē. Skolas datorklasē tiešsaistē tika rastas matemātikas uzdevumu atbildes, pārkosti „cietie rieksti”, meklēts, kur Latvijā atrodas populāri tūrisma objekti, atpazīti dažādi augi, ogas un dārzeņi, minēta frazeoloģismu nozīme, lietojot latviešu valodas pareizrakstības zināšanas.  Apkopojot rezultātus pēc 8 testu izpildes, izrādījās, ka punktu kopskaits ir ļoti blīvs. 6.a klases audzēknes Anna Ružinska un Ketlīna Juškēvica izcīnīja I vietu. Atpaliekot tikai par punktu, II – III vietu dalīja 7.a klase (Ruslans Kapustins un Rūdolfs Krūmiņš) un 6.b klase (Lauris Levītis un Alans Marčenko). Pasākuma noslēgumā izglītojamie ar lielu interesi noteica intelekta koeficientu IQ. Pasākumu organizēja matemātikas un datorzinību skolotājs Jāzeps Širvis.