Home » Bez tēmas » Izdevniecība un redakcija – 3.b klasē

Izdevniecība un redakcija – 3.b klasē

3.b klasē jau kādu laiku valdīja redakcijas un izdevniecības gaisotne. Skolēni kopā ar skolotāju Intu Šarikovu veidoja avīzes un žurnālus par vizdažādākajām tēmām. 24.janvārī notika šo vietējās preses izdevumu publiska “atrādīšana”. Katrs skolēns demonstrēja savu avīzi un  stāstīja par savu veikumu klasesbiedriem. Tēmas bija visdažādākās – sports, mājsaimniecība, mode,  rokdarbi, profesijas, dzīvnieki un augi, formastērpi un citas. Šīs nodarbības mērķis bija no lielā informācijas daudzuma, kas mums ir apkārt, mācīties atlasīt interesantāko, aktuālāko, galveno. Jaunie avīžnieki bija izmantojuši dažādus veidus, kā nonākt līdz savam izdevumam –  intervēt vecākus, doties uz bibliotēku, izmantot internetu, pārlūkot jau izdotus preses izdevumus. Tas viss noderēja darbiņa veikšanā. Par tā rezultātu neliels ieskats galerijā! Saņemts arī uzaicinājums ar savas klases preses apskatu doties uz 2.b klasi.