Home » Bez tēmas » 1.a klase iekļūst konkursa „Sportland pirmie soļi basketbolā” finālā

1.a klase iekļūst konkursa „Sportland pirmie soļi basketbolā” finālā

Latvijas basketbola savienības un Latvijas jaunatnes basketbola līgas rīkotajā konkursā „Sportland pirmie soļi basketbolā”, šodienas pusfinālā, Bauskas pilsētas pamatskolas 1.a klase izcīnījusi augsto 2.vietu. Sacensības norisinājās Jelgavas sporta hallē, tur sacentās 21 klase no dažādām vispārizglītojošām skolām. Pusfināla posmu pirmo trīs vietu ieguvēji iegūst tiesības piedalīties lielajā finālā, saņem jaunas basketbola bumbas, un katrs dalībnieks saņem suvenīrus no Latvijas basketbola savienības un „Sportland”. Lielais fināls norisināsies jau pēc divām nedēļām, 14.februārī, Salaspils Sporta namā. Mazos sportistus sacensībām iedvesmo un palīdz sagatavoties sporta skolotāja Solvita Dzilnava un klases audzinātāja Aija Dūmiņa. Vēlam veiksmi jaunajiem sportistiem un –  tikpat aktīvi nostartēt arī lielajā finālā!