Home » Bez tēmas » Skolas somā – “Laimas” konfektes

Skolas somā – “Laimas” konfektes

August 2020
M T W T F S S
« Jun    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

4.a un 4.b klases 30.janvārī izmantoja iniciatīvas “Skolas soma” doto iespēju Rīgā apmeklēt Laimas šokolādes muzeju. Bērni ar lielu prieku kļuva par konditoriem – konfekšu meistariem, gatavoja konfektes ar dažādiem pildījumiem, fasēja tās glītās kārbiņās. Protams, ka patīkamākā šī darbiņa daļa bija pašradītā garduma degustācija! Interesants bija gida stāstījums par šokolādi un tās ražošanas vēsturi un tradīcijām Latvijā.

Skolēni šajā dienā paviesojās arī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Kopā ar gidu tika izstaigāti visi lielās ēkas stāvi. Ilgākā un interesantākā pietura bija 7.stāvā- Bērnu literatūras centrā. Tur čaklākie lasītāji ar bibliotēkas darbiniecēm patērzēja par skolā, Bērnu žūrijā lasītajām grāmatām. Bērni redzēja Dainu skapi, vēroja tā uzbūvi, atcerējās visu, ko zināja par Dainu tēvu Krišjāni Baronu un uzzināja daudz jauna. Gide pastāstīja, kā tapa Gaismas pils ēka,  par tās autoru Gunāru Birkertu -pasaulē ievērojamāko latviešu izcelsmes arhitektu.  Bija skaidrs laiks, tāpēc no bibliotēkas augstākā stāva varēja labi saskatīt Vecrīgu, tās celtnes. Mājupbraucot visiem bija prieks par saturīgi pavadīto, izzinošo dienu, īpaši skolotājām Rozei Bruģei un Inesei Lauvai.