Home » Bez tēmas » Jānis Maskals iekļūst “Skaļās lasīšanas sacensības” pusfinālā

Jānis Maskals iekļūst “Skaļās lasīšanas sacensības” pusfinālā

May 2021
M T W T F S S
« Apr    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Janvāra beigās 5.klašu skolēni literatūras stundā lasīja viens otram priekšā savas izvēlētās grāmatiņas fragmentu. Labākie no katras klases nopelnīja iespēju piedalīties “Skaļās lasīšanas sacensībā “Bauskas bērnu bibliotēkā. Šis Latvijas Nacionālās Bibliotēkas  rīkotā lasīšanas veicināšanas pasākuma posms notika  11.februārī. Mūsu lasītājus Gabrielu Seimani, Edvardu Kapeli, Kristiānu Dambi un Jāni Maskalu kopā ar vēl gandrī 20 lasītājiem no Bauskas skolām uzklausīja žūrija. Skolotāja Vija Cerusa, amatierteātra dalībniece Līga Bukša un Bauskas Centrālās bibliotēkas darbiniece Laimdota Ozoliņa vērtēja lasītāju dikciju, runas tempu, saskarsmi ar klausītājiem, izvēlētā daiļdarba piemērotību, prasmi pastāstīt par sevi kā lasītāju. Uz pusfinālu tika izvirzīti seši dalībnieki, tostarp arī mūsus skolas 5.b klases skolēns Jānis Maskals.  Vija Cerusa uzteica Jāni kā nopietnu lasītāju ar skaidru dikciju, patīkamu balsi un prasmi aizkustināt klausītājus ar lasīto.  Februāra beigās Bauskas Kultūras centrā Jānis turpinās piedalīties šajā lasīšanas maratonā. Lai veicas!