Home » Bez tēmas » Radošo darbu iznāciens 10.martā – pirms attālinātās mācīšanās

Radošo darbu iznāciens 10.martā – pirms attālinātās mācīšanās

March 2021
M T W T F S S
« Feb    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem visā valstī un arī mūsu novadā gatavojās ne tikai dejotāji un dziedātāji, bet arī  zīmētāji un rokdarbnieki.  No 3. marta Bauskas Bērnu un jauniešu centrā varēja skatīt Bauskas un Rundāles novadu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstādi “Radi rotājot”, kurā piedalījās arī 31 mūsu skolas skolēns ar saviem radošajiem darbiem.  10. martā Bauskas BJC  notika skolēnu  tērpu skate, radošo darbnīcu prezentācija un  vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa  pirmās kārtas uzvarētāju apbalvošana. Konkursa žūrija( A. Pastors-Bauskas MMS Mākslas nodaļas vadītājs, I.Balode -Bauskas  muzeja Mākslas nodaļas vadītāja un I. Līdere- Bauskas MMS tekstila, kompozīcijas un zīmēšanas pasniedzēja) ļoti atzinīgi novērtēja mūsu  skolēnu darbus: 13 skolēnu veikums tika novērtēts ar 1. pakāpi un viņu darbi tika izvirzīti Zemgales vizuālās mākslas skatei-konkursam. Mūsu laureāti ir:

  • Betija Upelniece 9.b kl. – radošais darbs ”Ceļš”;
  • Evelīna Burmistrova b kl. – zīmējums “Līst”;
  • Selīna Rasa 3.b kl. – zīmējums ”Rotāsimies, rotaļāsimies”;
  • Jānis Maskals 5.b.kl.-zīmējums ”Svētkiem saposies”;
  • Santa Sergejenkova, Janīna Šumeiko, Nadīna Šumeiko, Loreta Garlauska, Anastasija Marčenko 8. b kl. –filcēts kopdarbs “Latvieša tautastērpa skaistākie raksti”;
  • Lība Dārta Stankēviča, Elizabete Līcīte, Samanta Dorči , Keita Asone 9.b kl.-izšūts kopdarbs “Latvijas simboli-mūsu rota” ;
  • pakāpes diplomi- R. Līgotne 5.kl.(par 2 darbiem), Arneta Hegenbarte-Petrika 6.kl., Keita Semjonova 8.kl., E.Līcīte, 9.kl.,Elīza Lakoviča –Lakovica 7.kl., Evelīna Burmistrova7.kl(2. darbs), K. Pauloviča 8.kl.;
  • pakāpes diplomi-Elīzai Katrīnai Veinbergai 1.kl. un Markusam Druseikam 5.kl.

Par radošumu un interesantu tērpu kolekcijas ‘’Rakstu raksti”  prezentāciju tika uzteiktas  mūsu 7.a klases meitenes  Sarma Neimane, Marta Kārkla, Viktorija Meldre, Paula Druviņa, Kristiāna Černaja un Elisa Ābele (tērpu darināšanā piedalījās arī Viktorija Akone un Alise Kalderauska). Arī viņas ieguva pirmās pakāpes diplomus un  ceļazīmi uz Zemgales modes skati.  Par tērpu darināšanas procesu ieinteresējās arī “Bauskas Dzīves ” žurnālisti (sīkāk rakstu par pasākumu var izlasīt laikraksta “Bauskas Dzīve” 17. marta numurā). Paldies arī 9. a un 8. a klases meitenēm par palīdzību tērpu kolekcijas tapšanā!

Skolotāja Daiga Sējēja ļoti lepojas ar skolēnu sniegumu un novēl arī turpmāk būt mērķtiecīgiem, darboties gribošiem   un  radošiem!

Foto : Ivars Bogdanovs ”Bauskas dzīve” un  Daiga Sējēja.