Home » Bez tēmas » 2.a klases skolēni “sakombinē” labus rezultātus konkursā

2.a klases skolēni “sakombinē” labus rezultātus konkursā

12.martā notika Bauskas un Rundāles novadu kombinētais konkurs. Tas ietvēra matemātikas, latviešu valodas, dabaszinību un citu mācību priekšmetu uzdevumus. Šajā diezgan sarežģītajā konkursā labi veicies arī mūsu skolas otrklasniekiem. No četriem dalībniekiem, kas pārstāvēja mūsu skolu, pie godalgotām vietām tikuši skolotājas Līgas Purenas skolēni – Ralfs Rumba ieguvis 2.vietu, bet Rūta Jansone priecājas par 3.vietas diplomu. Arī Reinis Beitelis var lepoties ar 5.rezultātu. A.Orlovas audzēknei Nikolai Bulai – 9.vieta. Pavisam šajā zināšanu pārbaudē piedalījās 22 skolēni no abu novadu otrajām klasēm. Priecājamies par labajiem panākumiem, kas gūti vēl klātienes apmācības pēdējā dienā. Lai labi veicas patstāvīgā mācīšanās turpmāk!