Home » Bez tēmas » Pievērs uzmanību – notiks mūsu skolas pašpārvaldes vēlēšanas!

Pievērs uzmanību – notiks mūsu skolas pašpārvaldes vēlēšanas!

Septembra sākumā katrs klases kolektīvs ievēlēja aktīvu – klases vecāko, vietnieku, atbildīgos par dažādām jomām – sportu, kultūru, mācībām, kavējumiem u.c.  Klases vecākais un viņa vietnieks sāka darbu arī skolas pašpārvaldē.  Tā kā iepriekšējais pašpārvaldes vadītājs skolu ir beidzis, šī vieta ir vakanta. Tālab skolā ir sākusies priekšvēlēšanu kampaņa, lai izvirzītu  jaunu pašpārvaldes vadītāju un viņa vietnieku turpmākajam periodam. Katrs kandidāts piedāvā savu vizītkarti un aicina balsot par viņu. Balsošana notiks ceturtdien, 8.oktobrī. Visi 5.-9.klašu skolēni izvēlēsies sev tīkamākos  kandidātus pašpārvaldes vadītāja un vietnieka amatam.

Skolēni, esiet atbildīgi un uzticiet šos pienākumus radošiem, precīziem, zinošiem un darīt gribošiem skolasbiedriem, kas ir savas skolas patrioti un nebaidās no atbildības un organizatoriska darba!