Home » Bez tēmas » Lejam aromātiskas sveces

Lejam aromātiskas sveces

February 2023
M T W T F S S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728  

Latviešu valodas klase 19. decembrī visu dienu smaržoja pēc zemenēm, jo te 5.a un 7.a klases skolēni kopā ar vietējā uzņēmuma “Kristell” vadītāju Eviju lēja aromātiskas sveces.

Uzdevums bija atbildīgs – vajadzēja uzmanīgi piepildīt trauku ar karstu, iepriekš trīs stundas kausētu vasku un trauka vidiņā veikli iemērkt paša sagatavoto degli. Kamēr formiņās salietais vasks dzisa, uzņēmuma īpašniece iepazīstināja ar ģimenes uzņēmumu “Kristell”, kas pašu rokām veido dabiskas dažādu formu sveces ar kristālisku mirdzumu un brīnumjauku liepziedu, citrusa, kafijas, vaniļas aromātu un citām smaržām.

Nodarbības dalībnieki varēja apskatīt, kāds izskatās bišu, kokosriekstu, sojas un palmu vasks. Daudzi bija pārsteigti, ka palmu eļļa, ko plaši pievieno dažādiem našķiem, no organisma patiesībā netiek izvadīta, jo tās “cirkulēšanai” nepieciešami vismaz 50 grādi pēc Celsija.

Pateicamies Olivera un Kristofera vecākiem, kas noorganizēja sveču liešanas meistarklasi, kā arī skolas komandai par atbalstu!