Home » Bez tēmas » Ķīmijas maģija astoto klašu gaumē

Ķīmijas maģija astoto klašu gaumē

Jaunais – 2023.gads sācies ar intensīvu mācību darbu. Jau zināmi dažādu diagnosticējošo darbu datumi, eksāmeni devītajiem arī vairs neliekas aiz kalniem.

Tradicionāli šajā laikā dabaszinību skolotāja Gunta Kiseļeva kopā ar vecāko klašu ( šoreiz – astoto) skolēniem rīko Eksperimentu dienas. Tajās ķīmija ienāk sākumskolā. Dažādi eksperimenti, demonstrējumi, interesanti stāsti ir tas veids, kādā jaunāko klašu skolēni tiek iepazīstināti ar ķīmiju. Pirmo klašu skolēniem šī nodarbība arī šoreiz lika mirdzēt acīm un ar sajūsmu un izbrīnu noraudzīties uz notiekošo. Lūk, daži skolotājas Anželikas Orlovas audzēkņu izteikumi pēc šīs stundas: “Tie bija tiešām brīnumi! Divas vielas sajauc un rodas liels putu kalns,! Zobu pasta zilonim… Kā tas balons turas pie griestiem? Tiešām – olu var izcept un izgaismot ar brīnumsvecīti! No putām var iegūt lielu uguns liesmu. Kā tas viss sanāk?”

Līdzīgas nodarbības notika arī citām klasēm.
Paldies 8.klases skolēniem un skolotājai Guntai Kiseļevai, ka parādīja mazajiem ķīmijas maģiju!