Home » Bez tēmas » Mūsu zēnu balsis skanēs Tukumā, konkursa”Balsis” 2.kārtā

Mūsu zēnu balsis skanēs Tukumā, konkursa”Balsis” 2.kārtā

16.februārī mūsu skolas mājīgajā zālē notika Bauskas novada vokālās mūzikas konkursa „Balsis 2023” 1.kārta . Bauskas pilsētas pamatskolu  šajā konkursā pārstāvēja divi kolektīvi – skolotājas Ingas Bukšas skolotais 1.klašu ansamblis un 3.-5.klašu zēnu ansamblis Ilzes Bērziņas vadībā. Vēl savu sniegumu žūrijai un skatītājiem demonstrēja ansambļi no Codes, Iecavas un Uzvaras pamatskolām un Vecumnieku  vidusskolas. Dalībniekiem bija jāizpilda divas dziesmas. Žūrijā strādāja Iveta Lavrinoviča, Vecumnieku MMS direktore, Ieva Ūdre, Bauskas MMS kora klases pedagoģe un Milita Pīlādze – Iecavas vidusskolas kora diriģente un mūzikas pedagoģe.

Mūsu dziedošākie audzēkņi tika novērtēti ļoti atzinīgi – pirmklasnieku ansamblis saņēma 1.pakāpes diplomu, bet puišu ansamblis ieguva Augstākās pakāpes diplomu un ceļazīmi uz nākamo konkursa kārtu, kas 7.martā notiks Tukumā. Sveicam mūsu dziedātājus un viņu skolotājas! Lai zēniem labi skan Tukumā, mēs turēsim īkšķus!