Home » Bez tēmas » Ābeces svētki pie Gudrās pūces

Ābeces svētki pie Gudrās pūces

Šo dienu Bauskas pamatskolas pirmklasnieki gaidīja ar lielu nepacietību.17. februārī skolā notika Ābeces svētki. Pasākumā bērni ieradās kopā ar savām mīļākajām grāmatiņām.  Jau iepriekš katrai klasei  bija jāsagatavo mājas darbiņš: jāizdomā teikumi vai stāstiņš, kurā visi vārdi sākās ar vienu burtu. 1.a klasei ar burtu A, 1.b – ar B, 1.c – ar C burtiņu. Kopā mums sanāca jautrie teikumi. Tālāk katra klase tika sadalīta vairākās grupās. Katra grupa izvēlējās kādu burtu, domāja vārdus ar šo burtiņu. No krāsainām papīra sloksnītēm līmēja dažādus vārdus. Mācījāmies sastrādāties grupās, pieņemt  otra dalībnieka viedokli. Pasākuma nobeigumā visi dalībnieki tika pie piemiņas medaļām un salda kāruma. Visu pasākumu no malas vērtējoši un atbalstoši noskatījās Gudrā pūce. Paldies 1.klašu skolotājām un skolas vadībai par atbalstu.     Informāciju sagatavoja  1.a kl. audzinātāja G. Rimševica.