Home » Bez tēmas » Ejam Bauskas Valsts ģimnāziju lūkot!

Ejam Bauskas Valsts ģimnāziju lūkot!

Vairāki devīto klašu skolēni 6.aprīlī piedalījās Bauskas Valsts ģimnāzijas rīkotajās Atvērto durvju dienas aktivitātēs. Skolēni bija piereģistrējušies stundām ar visai mīklainiem un intriģējošiem nosaukumiem – Neizdevīgi izdevīgais, Nenoteikti noteiktais, Neredzami redzamais, Vārds vārdā, Ticami neticamais, Citā dimensijā, Iespējami neiespējamais, Nesaprotami saprotamais. Zem tā visa, protams, slēpās iespējamo apgūstamo programmu pamatvērtības – latviešu valoda, ķīmija, bioloģija, matemātika, medijpratība u.c. nozīmīgi priekšmeti. Pedagogi centās ieinteresēt jauniešus izvēlēties savai nākamajai izglītībai tieši ģimnāziju.

Pēc mācību stundām jaunieši satikās skolas zālē, kur notika paneļdiskusija vairākās darbstacijās. Bija iespēja uzzināt par skolas interešu izglītību, mācību darbu, dalību projektos, pašpārvaldes darbu, kā arī piedalīties sarunā ar skolas ditrektori Linutu Ģerģi. Pasākumu vadīja metodiķe un pedagoģe Lāsma Krastiņa. Informācija pārdomām turpina krāties, secina devītie. Paldies BVĢ par saturīgo ieskatu skolas dzīvē! Īpašs paldies mūsu absolventēm Alisei Kalderauskai un Keitai Ansonei!