Home » Bez tēmas » Skolēni dodas uz Dzintaru koncertzāli

Skolēni dodas uz Dzintaru koncertzāli

18.maijā skolas mūsu skolas skolēni izmantoja programmas “LATVIJAS SKOLAS SOMA” dāvāto iespēju pabūt rokkoncertā. Tas notika Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē, lielkoncerta nosaukums –  ‘’Tuvu būt’’. Pirms koncerta skolēni devās pastaigā pa Dzintaru pludmali, pilnībā izbaudot saulaino dienu un jūrmalas spirgto gaisu.

Dzintaru koncertzāles apmeklējums daudzies bija pirmo reizi. Vēl jo lielāks prieks bija par koncertā dzirdētajiem māksliniekiem. Pirms šī pasākuma skolotāja Ilze Bērziņa mūzikas stundās ar bērniem bija pārrunājusi tēmas par  par popmūziku, par to, cik dažādi ir rokmūzikas virzieni, par grupu ‘’Sudden Lights’’, Kato un Jāni Šipkēvicu (Shipsea). Par šo informāciju un tās patiesumu tad nu arī varēja pārliecināties, noklausoties koncertu. Protams, ka vislielāko sajūsmu izraisīja iespēja tik tuvu redzēt un dzirdēt visus minētos māksliniekus, bet jo īpaši – Eirovīzijas konkursa dalībniekus – grupu “Sudden Lights”.